სეზონი 2018

გუდაური გიგანტური სლალომი - 06.04.2018 მონაწილეები - 50 სტარტის სიმაღლე - 2930m ფინიშის სიმაღლე - 2720m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 4 01:33.40 01:33.40
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 2 01:40.98 01:40.98
3 ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 1 01:43.63 01:43.63
მეხეშიძე ნატა ხულო 2004 5 01:53.38 01:53.38
მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 3 02:00.89 02:00.89
0
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 6 01:19.76 01:19.76
2 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 7 01:27.27 01:27.27
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 9 01:29.10 01:29.10
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 8 01:48.76 01:48.76
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 10 01:11.14 01:11.89 02:23.3
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 11 01:13.48 01:12.96 02:26.44
3 ხუციშვილი მარიამ წმ.გიორგის სკოლა 1998 13 01:31.2 01:24.47 02:55.49
პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 12 01:49.71 01:38.70 03:28.41
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 27 01:15.60 01:15.60
2 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 29 01:16.28 01:16.28
3 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 24 01:21.26 01:21.26
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 17 01:21.66 01:21.66
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 28 01:28.85 01:28.85
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 21 01:29.25 01:29.25
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 16 01:29.85 01:29.85
ბეროშვილი ალექსანდრე წმ.გიორგის სკოლა 2005 22 01:30.64 01:30.64
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 23 01:31.62 01:31.62
ჩახავა სანდრო გუდაური 2004 20 01:36.42 01:36.42
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 14 01:36.73 01:36.73
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 19 01:45.2 01:45.2
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 15 01:47.73 01:47.73
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 18 02:15.67 02:15.67
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 25 dnf #VALUE!
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 26 dnf #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 34 01:10.98 01:10.98
2 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 32 01:13.51 01:13.51
3 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 33 01:17.98 01:17.98
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 30 01:18.35 01:18.35
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 36 01:23.87 01:23.87
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 37 01:28.42 01:28.42
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 31 dnf #VALUE!
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 35 dnf #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბენიაიძე ალექსი გუდაური 1991 48 01:00.45 01:01.94 02:02.39
2 ჯაფარიძე გალო სვანეთი 1996 41 01:01.97 01:03.9 02:05.6
3 ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 45 01:02.75 01:03.90 02:06.65
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 42 01:08.21 01:06.39 02:14.60
შოთიკო ნათაძე გუდაური 2001 50 01:05.87 01:09.81 02:15.68
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 40 01:30.86 01:14.54 02:45.40
ჯაღმაიძე ლუკა გუდაური 2001 44 01:37.45 01:20.43 02:57.88
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 47 01:14.93 dnf #VALUE!
ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 46 01:16.19 dnf #VALUE!
არჯევანიძე დავით აი-სკი 2001 38 dnf #VALUE!
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 39 dnf #VALUE!
ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 43 DNF #VALUE!
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 49 dnf #VALUE!