სეზონი 2018

გუდაური სლალომი - 05.04.2018 მონაწილეები - 48 სტარტის სიმაღლე - 2930m ფინიშის სიმაღლე - 2770m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
შაკო თუხარელი 01:56.89 01:56.89
გიორგი ხულელიძე 01:53.47 01:53.47
ვანო ქარჩაიძე 01:53.30 01:53.30
მგელაძე ანასტასია 01:55.41 01:55.41
ჩიტაძე ანი 01:48.38 01:48.38
ბურდული ლუკა 01:19.59 01:19.59
დულათი 01:47.64 01:47.64
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 4 01:24.17 01:22.18 02:46.35
2 მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 5 01:36.99 01:35.50 03:12.49
3 ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 2 01:34.60 01:38.2 03:12.62
მეხეშიძე ნატა ხულო 2004 3 01:39.57 01:39.73 03:19.30
ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 1 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 7 01:07.58 01:07.22 02:14.80
2 ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 9 01:20.79 01:22.18 02:42.97
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 8 01:14.21 02:15.91 03:30.12
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 6 01:18.53 dnf #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 11 00:59.72 00:59.93 01:59.65
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 12 01:01.7 01:02.68 02:03.75
3 პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 10 01:46.73 01:46.32 03:33.5
გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 13 dnf #VALUE!
0
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 19 01:06.91 01:03.37 02:10.28
2 გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 26 01:09.20 01:05.99 02:15.19
3 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 17 01:11.78 01:10.82 02:22.60
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 20 01:12.51 01:11.65 02:24.16
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 21 01:16.83 01:12.77 02:29.60
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 29 01:18.81 01:16.82 02:35.63
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 27 01:24.26 01:16.47 02:40.73
ბეროშვილი ალექსანდრე წმ.გიორგის სკოლა 2005 22 01:22.42 01:20.87 02:43.29
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 18 01:20.63 01:26.55 02:47.18
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 24 01:28.90 01:22.78 02:51.68
ჩახავა სანდრო გუდაური 2004 15 01:30.56 01:27.21 02:57.77
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 23 01:18.20 dnf #VALUE!
ჯორბენაძე ლუკა აჭარა 2005 25 01:35.46 dns #VALUE!
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 14 dns #VALUE!
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 16 dnf #VALUE!
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 28 dnf #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 32 00:59.47 00:59.69 01:59.16
2 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 33 01:08.97 01:04.93 02:13.90
3 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 34 01:11.13 01:12.75 02:23.88
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 31 01:08.69 01:17.8 02:25.77
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 30 01:06.32 dnf #VALUE!
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 35 00:59.54 dnf #VALUE!
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 36 dnf #VALUE!
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 37 dnf #VALUE!
გუდაური
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბენიაიძე ალექსი გუდაური 1991 39 00:48.47 00:48.0 01:36.47
2 ჯაფარიძე გალო სვანეთი 1996 45 00:49.79 00:49.36 01:39.15
3 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 46 00:52.99 00:51.43 01:44.42
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 43 01:03.0 01:07.42 02:10.42
ჯაღმაიძე ლუკა გუდაური 2001 48 01:06.91 01:06.68 02:13.59
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 38 dnf #VALUE!
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 40 dnf #VALUE!
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 41 dnf #VALUE!
არჯევანიძე დავით ვინთერ ჰილსი 2001 42 dnf #VALUE!
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 44 dnf #VALUE!
ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 47 dnf #VALUE!