სეზონი 2018

გუდაური გიგანტური სლალომი - 17.03.2018 მონაწილეები - 61 სტარტის სიმაღლე - 2930m ფინიშის სიმაღლე - 2720m ტრასის სიგრძე - 1000m კარების რაოდენობა - 28

ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
იასონ აბრამიძე 00:39.31 00:39.31
ნიკო ლებანიძე 00:54.12 00:54.12
დავით გამცემლიძე 00:54.26 00:54.26
ლუკა დულათი 00:50.80 00:50.80
დიმიტრი ორახელაშვილი 01:02.38 01:02.38
ნია ჯღარკავა 01:13.69 01:13.69
ნინო ეკუქიძე 00:58.50 00:58.50
ანი ჩიტაძე 00:57.16 00:57.16
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 2 00:55.16 00:55.16
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 9 00:55.22 00:55.22
3 მეხეშიძე ნატა ხულო 2004 7 00:56.25 00:56.25
ჯღარკავა ანა ბმკა (იქსტრიმი) 2005 10 01:00.55 01:00.55
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 6 01:00.78 01:00.78
გელენიძე ეკატერინე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 1 01:05.55 01:05.55
გაბრიჩიძე ელენე ბმკა (იქსტრიმი) 2004 3 01:06.52 01:06.52
კანკავა ელენე გუდაური 2005 5 01:06.72 01:06.72
მანჯგალაძე სოფია ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 8 01:07.7 01:07.7
ენუქიძე ელისაბედი ბმკა (სკი ჰაუსი) 2004 4 01:11.78 01:11.78
0
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 16 00:46.57 00:47.82 01:34.39
2 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 15 00:49.69 00:49.45 01:39.14
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 17 00:49.89 00:50.16 01:40.5
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 12 00:51.53 00:51.97 01:43.50
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 14 00:53.26 00:53.58 01:46.84
შიხაშვილი თათა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2003 13 01:11.25 01:04.83 02:16.8
ჩანტლაძე ელისაბედი ბმკა (იქსტრიმი) 2003 11 00:56.39 DNF #VALUE!
0
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 21 00:43.74 00:44.11 01:27.85
2 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 22 00:44.46 00:44.52 01:28.98
3 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 20 00:45.40 00:45.84 01:31.24
ხუციშვილი მარიამ წმ.გიორგის სკოლა 1998 19 00:53.35 00:50.93 01:44.28
პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 23 01:02.53 01:13.47 02:16.0
გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 18 DNF #VALUE!
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 40 00:47.53 00:47.53
2 პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 27 00:47.94 00:47.94
3 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 24 00:48.28 00:48.28
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 37 00:49.93 00:49.93
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 26 00:49.94 00:49.94
ამაღლობელი დაჩი გუდაური 2004 36 00:50.68 00:50.68
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 34 00:50.84 00:50.84
იმედაშვილი თომა ბმკა (სკი ჰაუსი) 2005 25 00:51.19 00:51.19
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 33 00:53.44 00:53.44
ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა (კოხტა კუდები) 2005 29 00:54.33 00:54.33
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 30 00:54.86 00:54.86
ნანეიშვილი ივა ბმკა (სკი ნანე) 2005 39 00:54.91 00:54.91
ხაფავა ზუკა ბმკა (რატის სკოლა) 2005 31 00:55.51 00:55.51
ნემსაძე შოთა ბმკა (იქსტრიმი) 2004 35 00:55.74 00:55.74
ჩახავა სანდრო გუდაური 2004 28 00:58.52 00:58.52
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 32 01:00.26 01:00.26
ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 38 DNF #VALUE!
წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 41 DNF #VALUE!
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 42 DNS #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 48 00:44.38 00:44.46 01:28.84
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 47 00:45.32 00:45.0 01:30.32
3 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 43 00:45.85 00:45.47 01:31.32
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 50 00:46.57 00:45.87 01:32.44
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 49 00:46.49 00:46.82 01:33.31
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 51 00:47.64 00:47.93 01:35.57
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 44 00:45.63 00:54.92 01:40.55
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 46 00:50.71 00:51.37 01:42.8
გამცემლიძე ნიკოლოზი თბილისი 2002 45 00:48.59 DNS #VALUE!
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 52 DNS #VALUE!
გოგრიჭიანი ალექსანდრე ბმკა (რატის სკოლა) 2003 53 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 59 00:41.16 00:42.71 01:23.87
2 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 55 00:43.27 00:43.97 01:27.24
3 გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 60 00:44.4 00:44.17 01:28.21
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 54 00:45.3 00:45.71 01:30.74
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 56 00:45.53 00:45.98 01:31.51
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 61 00:49.83 00:48.9 01:37.92
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 57 00:53.52 00:50.0 01:43.52
არჯევანიძე დავით ვინთერ ჰილსი 2001 58 00:56.37 01:24.56 02:20.93