სეზონი 2018

გუდაური სლალომი - 16.03.2018 მონაწილეები - 59 სტარტის სიმაღლე - 2930m ფინიშის სიმაღლე - 2770m ტრასის სიგრძე - 700m კარების რაოდენობა - 50

ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
იასონ აბრამაშვილი 00:41.22 00:41.22
გუჯარაიძე ნიკოლოზი 01:06.41 01:06.41
თუხარელი შაკო 01:14.68 01:14.68
ჯანიკაშვილი ნინი 01:24.20 01:24.20
ანასტასია მგელაძე 01:24.52 01:24.52
ჩოგაძე ნატა 02:23.14 02:23.14
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 5 01:03.32 01:03.32
2 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 1 01:06.10 01:06.10
3 ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 11 01:11.44 01:11.44
მანჯგალაძე სოფია ბმკა(სკი ჰაუსი) 2004 3 01:24.4 01:24.4
შიხაშვილი თათა ბმკა(სკი ჰაუსი) 2004 2 DNF #VALUE!
კანკავა ელენე გუდაური 2005 4 DNF #VALUE!
ჯღარკავა ანა ბმკა(იქსტრიმი) 2005 6 DNF #VALUE!
გაბრიჩიძე ელენე ბმკა(იქსტრიმი) 2004 7 DNF #VALUE!
ნატა მეხეშიძე ხულო 2004 8 DNF #VALUE!
ენუქიძე ელისაბედი ბმკა(სკი ჰაუსი) 2004 9 DNF #VALUE!
გელენიძე ეკატერინე ბმკა(კოხტა კუდები) 2005 10 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 15 00:53.8 00:53.8
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 13 00:57.79 00:57.79
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 12 01:01.86 01:01.86
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 17 01:01.96 01:01.96
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 16 01:03.40 01:03.40
ჩანტლაძე ელისაბედი ბმკა(იქსტრიმი) 2003 14 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 20 00:49.68 00:49.68
2 გვასალია თეონა წმ.გიორგის სკოლა 1995 21 01:01.10 01:01.10
პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 18 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 19 DNF #VALUE!
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 37 00:49.97 00:49.97
2 პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 39 00:55.75 00:55.75
3 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 23 00:56.25 00:56.25
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 29 00:56.26 00:56.26
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 30 00:56.26 00:56.26
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 27 00:57.57 00:57.57
იმედაშვილი თომა ბმკა(სკი ჰაუსი) 2005 31 01:02.92 01:02.92
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 25 01:03.70 01:03.70
ხაფავა ზუკა ბმკა(რატის სკოლა) 2005 22 01:04.48 01:04.48
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 24 01:05.13 01:05.13
ბეროშვილი ალექსანდრე ბმკა(კოხტა კუდები) 2005 40 01:05.21 01:05.21
ივა ნანეიშვილი ბმკა(სკი ნანე) 2005 34 01:06.89 01:06.89
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 36 01:07.38 01:07.38
მუმლაძე გიორგი გუდაური 2005 33 01:13.95 01:13.95
ნემსაძე შოთა ბმკა(იქსტრიმი) 2004 26 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 28 DNF #VALUE!
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 32 DNF #VALUE!
დაჩი ამაღლობელი გუდაური 2004 35 DNF #VALUE!
ჩახავა სანდრო გუდაური 2004 38 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 41 00:48.4 00:48.4
2 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 45 00:51.31 00:51.31
3 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 49 00:53.14 00:53.14
გამცემლიძე ნიკოლოზი ბმკა(კოხტა კუდები) 2002 46 00:53.33 00:53.33
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 42 00:58.54 00:58.54
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 43 DNF #VALUE!
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 44 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 47 DNF #VALUE!
გოგრიჭიანი ალექსანდრე ბმკა(რატის სკოლა) 2003 48 DNF #VALUE!
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 50 DNF #VALUE!
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 51 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 57 00:45.19 00:45.19
2 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 53 00:45.36 00:45.36
3 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 58 00:50.23 00:50.23
აბულაძე ნიკა ხულო 2001 59 00:51.66 00:51.66
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 56 00:52.82 00:52.82
არჯევანიძე დავით ვინთერ ჰილსი 2001 54 01:13.75 01:13.75
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 52 01:18.32 01:18.32
ჯაღმაიძე ლუკა გუდაური 2001 55 DNS #VALUE!