სეზონი 2018

ჰაწვალი, მესტია გიგანტური სლალომი - 02.03.2018 მონაწილეები - 62 სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - 1200m კარების რაოდენობა - 30

ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ჯაფარიძე მარიამი 01:06.68 01:06.68
ჩიტაძე ანი 01:09.26 01:09.26
ენუქიძე ნინი 01:16.12 01:16.12
გულედანი დათუნა 01:19.2 01:19.2
ქარჩაიძე ვანო 01:11.53 01:11.53
ბურდული ლუკა 01:04.12 01:04.12
გიო 01:07.80 01:07.80
გულედანი გოგა 01:04.22 01:04.22
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 4 01:02.98 01:02.98
2 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 5 01:03.88 01:03.88
3 ნატა მეხეშიძე ხულო 2004 2 01:08.51 01:08.51
ჯღარკავა ანა ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2005 1 01:10.11 01:10.11
ჩოგაძე ეკა აჭარა 2005 3 01:14.40 01:14.40
გელენიძე ეკატერინე ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2005 6 01:23.80 01:23.80
გაბრიჩიძე ელენე ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2004 8 01:24.26 01:24.26
ჯაფარიძე ელენე სვანეთი 2004 7 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 14 00:57.3 00:56.53 01:53.56
2 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 11 01:02.88 01:01.20 02:04.8
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 10 01:02.33 01:02.1 02:04.34
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 9 01:03.73 01:00.66 02:04.39
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 12 01:04.3 01:03.61 02:07.64
ჩანტლაძე ელისაბედი ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2003 13 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 17 00:51.36 00:51.46 01:42.82
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 15 00:54.98 00:53.50 01:48.48
3 პაჩოშვილი თამარი ჩვენი სკოლა 2001 16 01:22.83 01:20.24 02:43.7
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 21 00:54.76 00:54.76
2 ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 35 00:57.66 00:57.66
3 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 28 00:58.68 00:58.68
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 30 00:59.10 00:59.10
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 36 00:59.61 00:59.61
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 19 00:59.68 00:59.68
გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 38 01:00.12 01:00.12
კვიციანი გიორგი ბეჩო 2004 26 01:01.33 01:01.33
ხაფავა ზუკა ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2005 24 01:01.69 01:01.69
ბეროშვილი ალექსანდრე ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2005 18 01:03.5 01:03.5
იმედაშვილი თომა სკი ჰაუსი 2005 27 01:04.10 01:04.10
ივა ნანეიშვილი სკი ნანე 2005 37 01:04.56 01:04.56
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 32 01:05.45 01:05.45
ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 34 01:05.70 01:05.70
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 31 01:05.97 01:05.97
წამალაიძე ილია გუდაური 2004 20 01:08.7 01:08.7
ვეზდენი გიორგი ბეჩო 2004 29 01:10.85 01:10.85
ნემსაძე შოთა ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2004 22 DNF #VALUE!
დაჩი ამაღლობელი გუდაური 2004 23 DNF #VALUE!
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 25 DNF #VALUE!
პაპიძე ოლეგი აჭარა 2005 33 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 49 00:52.39 00:52.4 01:44.43
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 40 00:52.59 00:51.99 01:44.58
3 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 43 00:53.9 00:53.1 01:46.10
ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 47 00:55.73 00:55.15 01:50.88
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 46 00:59.43 00:56.96 01:56.39
ჩოგაძე გიგა ხულო 2003 39 00:59.79 00:57.57 01:57.36
ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 45 01:02.54 01:01.64 02:04.18
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 41 DNS #VALUE!
გოგრიჭიანი ალექსანდრე ბაკურიანის მთის კლუბების ასოციაცია 2003 42 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 44 DNF #VALUE!
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 48 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 52 00:47.67 00:48.36 01:36.3
2 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 63 00:48.89 00:48.58 01:37.47
3 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1997 56 00:49.72 00:50.53 01:40.25
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 59 00:53.64 00:51.56 01:45.20
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 58 00:54.31 00:53.72 01:48.3
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 62 00:54.22 00:54.66 01:48.88
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 50 00:55.27 00:54.52 01:49.79
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 60 00:57.29 00:56.74 01:54.3
კვიციანი მალხაზი ბეჩო 2001 51 01:02.97 01:02.9 02:05.6
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 55 01:01.5 01:04.16 02:05.21
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 54 00:50.69 DNF #VALUE!
ჯაღმაიძე ლუკა გუდაური 2001 53 01:06.33 DNF #VALUE!
ვეზდენი გიორგი ბეჩო 2001 57 DNF #VALUE!
გოშვანი ლუკა ბეჩო 2001 61 DNS #VALUE!