სეზონი 2018

დიდველი, ბაკურიანი გიგანტური სლალომი - 28.01.2018 მონაწილეები - 55 სტარტის სიმაღლე - 2380m ფინიშის სიმაღლე - 2000m ტრასის სიგრძე - 900m კარების რაოდენობა - 50

გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ხვედელიძე ოთარი ბაკურიანი 2006 1 00:51.2 00:53.12 01:44.14
გეორქოვი ალექსანდრე ბაკურიანი 2008 1 00:51.1 00:56.74 01:47.75
ხაჩიძე საბა ბაკურიანი 2007 1 00:49.65 00:53.10 01:42.75
დულათი ნიკოლოზ სკი ჰაუსი 2010 1 01:08.19 01:08.19
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 2 00:52.73 00:52.73
2 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 1 00:56.56 00:56.56
3 ნატა მეხეშიძე ხულო 2004 3 01:02.94 01:02.94
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 00:42.80 00:45.92 01:28.72
2 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 7 00:48.45 00:50.31 01:38.76
3 გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 8 00:47.79 00:51.89 01:39.68
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 4 00:48.80 00:51.59 01:40.39
ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 6 00:52.72 00:52.75 01:45.47
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 9 00:40.94 00:42.25 01:23.19
2 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 11 00:41.60 00:43.85 01:25.45
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 10 00:41.70 DNF #VALUE!
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 14 00:44.60 00:44.60
2 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 17 00:44.67 00:44.67
3 გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 23 00:46.16 00:46.16
4 ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 21 00:47.29 00:47.29
5 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 12 00:47.35 00:47.35
6 დაჩი ამაღლობელი გუდაური 2004 27 00:47.63 00:47.63
7 ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 26 00:48.6 00:48.6
8 იმედაშვილი თომა სკი ჰაუსი 2005 18 00:50.1 00:50.1
9 ივა ნანეიშვილი სკი ნანე 2005 16 00:50.70 00:50.70
10 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 19 00:52.37 00:52.37
11 წამალაიძე ილია გუდაური 2004 13 00:55.25 00:55.25
12 მიქაბერიძე ლევანი ბაკურიანი 2005 15 00:57.68 00:57.68
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 20 DNF #VALUE!
იოსელიანი ერეკლე იოსკი 2004 22 DNS #VALUE!
პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 24 DNF #VALUE!
ჩოგაძე ნიკა აჭარა 2005 25 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 39 00:42.79 00:45.10 01:27.89
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 28 00:42.68 00:45.34 01:28.2
3 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 35 00:44.65 00:45.24 01:29.89
4 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 29 00:46.51 00:46.34 01:32.85
5 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 31 00:48.66 00:49.50 01:38.16
6 ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 34 00:48.26 00:50.44 01:38.70
7 ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 33 00:48.30 00:51.76 01:40.6
8 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 30 00:45.5 00:46.5 01:31.10
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 38 00:40.86 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 32 DNF #VALUE!
ჩოგაძე გიგა ხულო 2003 36 DNF #VALUE!
გოცაძე გიორგი იოსკი 2002 37 DNS #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 43 00:38.71 00:40.9 01:18.80
2 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 41 00:38.99 00:40.69 01:19.68
3 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 42 00:40.17 00:41.11 01:21.28
4 ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 49 00:40.81 00:41.82 01:22.63
5 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 44 00:40.87 00:42.51 01:23.38
6 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 53 00:40.64 00:42.90 01:23.54
7 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 40 00:43.99 00:44.83 01:28.82
8 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 52 00:43.69 00:45.68 01:29.37
9 ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 51 00:43.97 00:45.52 01:29.49
10 ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 46 00:43.66 00:46.59 01:30.25
11 აბულაძე ნიკა ხულო 2001 48 00:44.86 00:47.40 01:32.26
12 გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 54 00:46.82 00:47.34 01:34.16
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1997 45 DNS #VALUE!
ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 47 DNS #VALUE!
არჯევანიძე დავით ვინთერ ჰილსი 2001 50 DNF #VALUE!