სეზონი 2018

დიდველი, ბაკურიანი სლალომი - 27.01.2018 მონაწილეები - 54 სტარტის სიმაღლე - 2300m ფინიშის სიმაღლე - 2000m ტრასის სიგრძე - 800m კარების რაოდენობა - 45

გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ლებანიძე ცოტნე რატის სკოლა 2006 1 00:51.22 00:51.22
ხაფავა ნიკოლოზი რატის სკოლა 2008 1 00:58.71 00:58.71
ლებანიძე ნიკოლოზი რატის სკოლა 2009 1 00:58.72 00:58.72
ხაფავა რატი რატის სკოლა 2006 1 00:59.60 00:59.60
ხუციშვილი ილია წმ გიორგის სკოლა 2006 2 01:02.91 01:02.91
გამცემლიძე დავითი წმ გიორგის სკოლა 2009 2 01:01.9 01:01.9
ჩიტაძე ანი გუდაური 2006 2 01:03.20 01:03.20
ბურდული ლუკა გუდაური 2006 2 00:54.42 00:54.42
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 3 00:59.26 01:00.72 01:59.98
2 ნავერიანი მარიამი სვანეთი 2004 2 01:01.8 01:01.45 02:02.53
3 ნატა მეხეშიძე ხულო 2004 1 01:09.18 01:10.91 02:20.9
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 00:45.3 00:46.6 01:31.9
2 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 4 00:51.69 00:54.18 01:45.87
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 7 00:54.59 00:54.66 01:49.25
4 ჩოგაძე ანუკი ხულო 2002 8 00:58.69 00:57.30 01:55.99
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 6 DNF #VALUE!
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 9 00:41.66 00:42.28 01:23.94
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 11 00:42.61 DNF #VALUE!
გოცირიძე კატო გუდაური 2000 10 DNF #VALUE!
2004-2005
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 21 00:47.48 00:47.52 01:35.0
2 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 18 00:48.33 00:48.31 01:36.64
3 წულეისკირი ოთარი ბაკურიანი 2005 12 00:50.30 00:51.49 01:41.79
4 გულედანი გიორგი სვანეთი 2005 15 00:51.63 00:50.88 01:42.51
5 პაპიძე მანუჩარი ხულო 2004 16 00:51.53 00:52.21 01:43.74
6 დაჩი ამაღლობელი გუდაური 2004 20 00:55.24 00:53.6 01:48.30
7 წამალაიძე ილია გუდაური 2004 14 00:59.97 01:00.56 02:00.53
8 ჩოგაძე ნიკა აჭარა 2005 25 01:01.13 01:00.21 02:01.34
გოცირიძე კოტიკო გუდაური 2005 22 00:47.70 DNF #VALUE!
მეხეშიძე ანრი აჭარა 2005 24 00:56.7 DNF #VALUE!
მიქაბერიძე ლევანი ბაკურიანი 2005 13 01:02.28 DNF #VALUE!
ნაზღაიძე ლევანი გუდაური 2005 19 01:04.24 DNF #VALUE!
იოსელიანი ერეკლე იოსკი 2004 26 01:05.9 DNF #VALUE!
ქურდიანი მათე სვანეთი 2005 23 DNF #VALUE!
ივა ნანეიშვილი სკი ნანე 2005 17 DNF #VALUE!
2002-2003
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 35 00:43.44 00:44.68 01:28.12
2 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 30 00:43.72 00:44.41 01:28.13
3 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 34 00:47.19 00:44.61 01:31.80
4 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 33 00:46.62 00:45.62 01:32.24
5 ჯორბენაძე ნოდარი აჭარა 2003 29 00:46.98 00:45.69 01:32.67
6 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 27 00:48.12 00:49.53 01:37.65
7 ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 31 00:49.51 00:51.29 01:40.80
8 ჯორბენაძე ედნარ აჭარა 2002 32 00:50.89 00:51.43 01:42.32
9 ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 36 00:51.36 00:52.94 01:44.30
10 გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 37 00:51.78 00:52.64 01:44.42
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 28 00:44.98 DNF #VALUE!
გოცაძე გიორგი იოსკი 2002 38 DNF #VALUE!
0
<2001
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 44 00:36.93 00:37.24 01:14.17
2 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 45 00:37.67 00:38.46 01:16.13
3 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 50 00:38.40 00:38.77 01:17.17
4 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 39 00:42.8 00:40.85 01:22.93
5 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 48 00:42.78 00:42.95 01:25.73
6 ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 47 00:43.23 00:45.7 01:28.30
7 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 40 00:44.84 00:45.16 01:30.0
8 აბულაძე ნიკა ხულო 2001 46 00:48.13 00:48.52 01:36.65
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 52 00:44.63 DNF #VALUE!
გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 53 00:48.57 DNF #VALUE!
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 41 DNF #VALUE!
ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 42 DNS #VALUE!
არჯევანიძე დავით ვინთერ ჰილსი 2001 43 DNF #VALUE!
ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 51 DNF #VALUE!
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1997 49 DNS