სეზონი 2017

აბსოლუტური ჩემპიონი - მონაწილეები - სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 145
2 მეხეშიძე ნატა აჭარა 2004 45
3 ჯორბენაძე თეონა აჭარა 2003 20
4 შავაძე ქეთი აჭარა 2003 15
5 თეონა გელაძე აჭარა 2003 0
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 150
2 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 145
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 100
4 ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 70
5 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 69
6 პაპიძე მარი ხულო 2002 45
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 120
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 110
3 გელაძე ნინო აჭარა 2000 91
4 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 80
5 წიკლაური ნინო გუდაური 1993 50
6 გელაძე მელანო აჭარა 2000 46
7 მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 27
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 133
2 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 125
3 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 100
4 ჯორბენაძე ნოდარი ხულო 2003 86
5 ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 67
6 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 65
7 ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 62
8 ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 40
9 ხაჩიძე შაკო ბაკურიანი 2003 24
10 ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 20
11 ქურდიანი ალექსანდრე წმ.გიორგის სკოლა 2004 11
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ჯამი
1 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 129
2 ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 122
3 აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 82
4 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 79
5 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 74
6 ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 72
7 ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 58
8 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 46
9 ჯორბენაძე ედნარი ხულო 2002 30
10 გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 29
11 ცეცხლაძე თამაზ აჭარა 2002 25
12 ბაირამაშვილი რეზო წმ. გიორგის სკოლა 2001 9
13 სოფაძე დავით ჩვენი სკოლა 2002 6
14 აბულაძე ნიკა აჭარა 2001 5
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი ჯამი
1 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 83
2 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 74
3 ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 64
4 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 60
5 ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 59
6 ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 51
7 ნაზღაიძე დათო თბილისი 1998 51
8 ჯაფარიძე გალო სვანეთი 1996 50
9 ოგბაიძე გოგა გუდაური 1996 50
10 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 49
11 ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 43
12 იასონ აბრამაშვილი ბაკურიანი 1988 25
13 გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 13
14 ნაზღაიძე სოსო გუდაური 1997 12
15 ბუჩუკური ვასო გუდაური 1996 5