სეზონი 2017

გუდაური გიგანტური სლალომი - 26.03.2017 მონაწილეები - 38 სტარტის სიმაღლე - m ფინიშის სიმაღლე - m ტრასის სიგრძე - m კარების რაოდენობა -

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 1 01:27.32 01:27.32
2 ნატა მეხეშიძე ხულო 2004 2 01:33.15 01:33.15
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 4 00:58.75 00:58.75
2 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 00:58.85 00:58.85
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 9 01:04.91 01:04.91
მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 3 01:05.26 01:05.26
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 7 01:08.59 01:08.59
გაგაძე მარიამი გუდაური 2002 8 01:10.69 01:10.69
პაპიძე მარი ხულო 2002 6 01:16.39 01:16.39
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 11 00:56.74 00:56.74
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 13 00:59.14 00:59.14
3 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 12 01:01.78 01:01.78
გელაძე ნინო აჭარა 2000 10 01:09.11 01:09.11
2003-2004
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 25 01:02.1 01:02.1
2 ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 20 01:02.30 01:02.30
3 ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 14 01:02.64 01:02.64
ჩოგაძე გიგა ხულო 2003 22 01:02.89 01:02.89
ბუჩუკური ლუკა გუდაური 2004 16 01:04.80 01:04.80
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 15 01:05.7 01:05.7
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 24 01:08.40 01:08.40
დაჩი ამაღლობელი გუდაური 2004 21 01:09.47 01:09.47
გაგაძე ნიკოლოზი გუდაური 2003 18 01:11.97 01:11.97
ჯორბენაძე ნოდარი ხულო 2003 17 01:24.57 01:24.57
თემურ ესაძე ჩვენი სკოლა 2004 23 02:50.48 02:50.48
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 19 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი II ცდა ჯამი
1 ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 27 00:55.96 00:55.96
2 კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 28 00:57.54 00:57.54
3 ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 26 00:58.43 00:58.43
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 35 01:00.7 01:00.7
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 31 01:03.35 01:03.35
გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 30 01:05.94 01:05.94
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 29 01:09.38 01:09.38
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 34 01:09.62 01:09.62
მურღულია საბა ჩვენი სკოლა 2001 32 DNF #VALUE!
ხურცილავა სანდრო იკისკი 2002 33 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 39 00:57.1 00:57.1
2 მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 38 01:02.7 01:02.7
3 ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 37 01:02.59 01:02.59
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 36 DNF #VALUE!
გამხსნელები
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
გოცირიძე კოტიკო 01:03.16 01:03.30 02:06.46
მეხეშიძე ანრი 01:15.65 01:15.65
ჩიტაძე ანი 01:27.52 01:27.52
ნაზღაიძე ლევანი 01:15.91 01:15.91
ხუციშვილი ილია DNF #VALUE!