სეზონი 2017

გოდერძის უღელტეხილი, აჭარა სპეციალური სლალომი - 27.02.2017 მონაწილეები - 50 სტარტის სიმაღლე - 2100m ფინიშის სიმაღლე - 2000m ტრასის სიგრძე - 650m კარების რაოდენობა - 34

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 4 01:23.14 01:44.84 03:07.98
2 თეონა ჯორბენაძე ხულო 2003 3 01:36.25 01:53.4 03:29.29
3 ქეთი შავაძე ხულო 2003 2 02:23.35 02:09.38 04:32.73
თეონა გელაძე აჭარა 2003 1 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 7 00:55.9 01:00.91 01:56.0
2 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 5 00:55.25 01:01.78 01:57.3
3 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 8 01:05.7 01:12.65 02:17.72
პაპიძე მარი ხულო 2002 9 01:08.87 01:15.20 02:24.7
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 10 01:09.97 01:16.3 02:26.0
პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 6 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
1 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 11 00:51.14 00:56.92 01:48.6
2 ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 14 00:54.11 00:58.22 01:52.33
3 გელაძე ნინო აჭარა 2000 13 01:06.39 01:14.29 02:20.68
გელაძე მელანო ხულო 2000 12 01:11.72 01:11.84 02:23.56
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
ჯორბენაძე ნოდარი ხულო 2003 17 00:54.67 01:01.23 01:55.90
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 20 00:55.94 01:00.32 01:56.26
არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 25 00:57.71 01:02.53 02:00.24
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 24 01:00.74 01:05.94 02:06.68
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 23 01:00.79 01:07.36 02:08.15
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 19 01:02.38 01:07.57 02:09.95
ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 22 01:04.17 01:07.4 02:11.21
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 15 01:03.28 01:12.72 02:16.0
პაპიძე მანუჩარუ ხულო 2004 18 01:05.43 01:12.34 02:17.77
შანთაძე პეტო ხულო 2004 16 01:06.8 01:11.81 02:17.89
ჯაფარიძე ნიკა სვანეთი 2004 21 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი II ცდა ჯამი
ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 26 00:49.19 00:52.73 01:41.92
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 36 00:52.32 00:54.88 01:47.20
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 31 00:52.84 00:56.6 01:48.90
ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 30 00:51.37 00:58.49 01:49.86
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 28 00:54.68 01:00.4 01:54.72
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 29 00:55.17 01:01.28 01:56.45
გელაძე რუსლანი აჭარა 2001 27 01:02.13 01:08.22 02:10.35
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 35 01:03.67 01:08.83 02:12.50
ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 33 00:55.51 dnf #VALUE!
ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 32 00:58.51 dnf #VALUE!
კოჩალიძე გიგლა ხულო 2001 37 01:11.17 dnf #VALUE!
აბულაძე ნიკა აჭარა 2001 34 dnf #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
აბრამაშვილი იასონი ბაკურიანი 1988 47 00:44.24 00:49.51 01:33.75
კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 44 00:45.88 00:51.49 01:37.37
ჯაფარიძე ლაშა სვანეთი 2000 42 00:52.36 00:57.82 01:50.18
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 46 00:52.60 01:00.13 01:52.73
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 40 00:54.32 00:58.75 01:53.7
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 48 01:00.88 01:07.41 02:08.29
გელაძე ცეზარი ხულო 2000 38 00:59.69 01:10.41 02:10.10
ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 50 00:50.77 dnf #VALUE!
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 45 00:47.17 dnf #VALUE!
ჯაფარიძე ბესო სვანეთი 1998 49 00:46.19 dnf #VALUE!
მიქელაძე ალმასან ხულო 1999 39 DNF #VALUE!
შავაძე ლაშა ხულო 1999 41 DNF #VALUE!
ირემაძე ჯემალ აჭარა 1998 43 DNF #VALUE!