სეზონი 2017

მიტარბი სპეციალური სლალომი - 29.01.2017 მონაწილეები - 49 სტარტის სიმაღლე - 2000m ფინიშის სიმაღლე - 1800m ტრასის სიგრძე - 1000m კარების რაოდენობა - 45

2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
ჩოგაძე მარი აჭარა 2004 1 01:11.90 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ნინო ბაკურიანი 2002 3 00:47.78 00:47.19 01:34.97
2 მაზმიშვილი ანა ბაკურიანი 2002 5 00:54.0 00:51.14 01:45.14
3 პაქსაძე მარიამი აჭარა 2002 6 00:55.61 00:51.60 01:47.21
პაპიძე მარი ხულო 2002 2 00:59.41 00:58.13 01:57.54
ჩოგაძე ანუკი აჭარა 2002 4 00:54.89 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე მაგატა სვანეთი 2001 7 DNF #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 გოცირიძე კატო გუდაური 2000 12 00:42.75 00:40.79 01:23.54
2 ბარბარიანი თამარი ბაკურიანი 2000 10 00:42.72 00:41.91 01:24.63
3 გელაძე ნინო აჭარა 2000 11 00:56.36 01:07.0 02:03.36
ჩართოლანი ანა სვანეთი 2000 8 DNF #VALUE!
მიქაბერიძე ქეთი ბაკურიანი 2000 9 DNS #VALUE!
გელაძე მელანო ხულო 2000 13 DNF #VALUE!
2003-2004
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 არღვლიანი ირაკლი სვანეთი 2003 18 00:49.69 00:46.51 01:36.20
2 ჯორბენაძე ნოდარი ხულო 2003 23 00:49.78 00:48.72 01:38.50
3 ჩართოლანი მიხეილი სვანეთი 2004 19 00:50.67 00:50.62 01:41.29
ხუციშვილი პეტრე წმ.გიორგის სკოლა 2003 14 00:52.86 00:50.63 01:43.49
ქურდიანი ალეკსანდრე წმ.გიორგის სკოლა 2004 21 00:57.64 00:55.99 01:53.63
ნასყიდაშვილი ლუკა ბაკურიანი 2004 20 00:53.84 01:12.65 02:06.49
ჩოგაძე გიგა აჭარა 2003 16 00:51.14 DNS #VALUE!
ჩინჩალაძე სანდრო ბაკურიანი 2003 22 00:48.26 DNF #VALUE!
ჯაფარიძე ლუკა სვანეთი 2003 15 00:55.92 DNF #VALUE!
თემურ ესაძე ჩვენი სკოლა 2004 17 DNF #VALUE!
2001-2002
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 ჯაფარიძე თადეოზ სვანეთი 2002 26 00:45.29 00:43.47 01:28.76
2 ჯაფარიძე ავთო სვანეთი 2002 34 00:47.20 00:44.11 01:31.31
3 ჩოგაძე დავით აჭარა 2001 33 00:47.28 00:45.28 01:32.56
კოზანაშვილი ნოდარი ბაკურიანი 2002 36 00:46.8 00:47.14 01:33.22
ჯაფარიძე ალეკო სვანეთი 2002 32 00:49.82 00:46.65 01:36.47
აბრამაშვილი გიორგი ბაკურიანი 2001 24 00:45.3 00:59.2 01:44.5
ბაირამაშვილი რეზო წმ.გიორგის სკოლა 2001 28 00:56.28 00:56.67 01:52.95
ჯორბენაძე ედნარ ხულო 2002 35 00:53.7 DNF #VALUE!
აბულაძე ნიკა აჭარა 2001 25 DNF #VALUE!
დავით სოფაძე ჩვენი სკოლა 2002 27 dnF #VALUE!
ჟორჟოლიანი სანდრო სვანეთი 2001 29 dnf #VALUE!
ცეცხლაძე თამაზ ხულო 2002 30 dnf #VALUE!
ბოგიშვილი ლევან ბაკურიანი 2001 31 dnf #VALUE!
<2000
ადგილი გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი N I ცდა II ცდა ჯამი
1 კურტანიძე ლაშა ბაკურიანი 2000 40 00:38.55 00:37.48 01:16.3
2 ჯაფარიძე ანზორ სვანეთი 1998 37 00:39.47 00:38.17 01:17.64
3 ნაზღაიძე დათო გუდაური 2000 46 00:40.60 00:38.39 01:18.99
კურტანიძე გიორგი ბაკურიანი 1999 48 00:40.70 00:41.40 01:22.10
ქურდოღლიანი გიორგი ბაკურიანი 2000 47 00:44.8 00:41.1 01:25.9
მეხეშიძე ლაშა აჭარა 1999 43 00:43.67 00:42.0 01:25.67
ჯაფარიძე ლაშა 2000 41 00:44.26 00:41.92 01:26.18
ჯორბენაძე გოჩა აჭარა 1998 39 00:43.88 00:42.85 01:26.73
ნაზღაიძე სოსო გუდაური 1997 44 00:46.69 00:45.94 01:32.63
გოშთელიანი ლუკა სვანეთი 2000 38 00:44.9 00:48.55 01:32.64
ბუჩუკური ვასო გუდაური 1996 42 00:49.50 00:50.43 01:39.93
ხუციშვილი გიორგი წმ.გიორგის სკოლა 2000 45 dnf #VALUE!
ოგბაიძე გოგა გუდაური 1996 49 DNF #VALUE!
გამხსნელები
გვარი, სახელი კლუბი ჯგუფი I ცდა II ცდა ჯამი
გოცირიძე კოტე 2006 01:04.36 00:46.38 01:50.74
ოგბაიძე გოგა 2009 00:35.28 00:35.28
ქურდიანი მათე 2005 00:56.56 00:56.11 01:52.12
ქურდიანი იოანე 2006 01:04.36 00:55.56 01:59.92